Neler yeni

DLive Sponsor Yayıncı Alım Konusu ( Alımlar Bitti )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KnoX

www.frienzko.net

Sponsor Yayıncı Alımları Bitmiştir !
Sponsor Yayıncı olamasanız bile Dlive'da yayın açarak para kazanabilirsiniz : TIKLA KONUYA GİT

Merhaba Değerli Frienzko Oyuncuları ,
Sponsor yayıncı başvurularımız başlamıştır , Sponsor yayıncı olabilmek ve hediyeleri kaçırmamak için aşağıdan kayıt olmanız gerekmektedir.

*Sponsor Yayıncı Alımı 20 Kişi Olacaktır. (Yoğun Talebe Göre Artış Gösterebilir.)

Ödül Dağıtımı Nasıl Oluyor ?

Sponsor Yayıncı Arkadaşların Hesaplarına 2. Gün Sonunda (FB) Ödülleri Yüklenecektir Ve Yayınları Tarafımızdan Desteklenecektir.

Uyulması Zorunlu Olan Kurallar
1. Yayın başlığında Frienzko geçmesi.
2. Yayının Knight Online kategorisinde yayınlanıyor olması.
3. Yayının +18 , x tag özelliğinin KAPALI olması.
4. Yayın içeriğinde sadece Frienzko'nun oyun ekranının veya sitesinin veya Frienzko ile alakalı başka görüntülerin olması.
5. Yayın tekrarının açık olması ( Yayın tekrarı olmazsa GM sizi göremez ve ödül kazanamazsınız )

*Sponsorlu Yayıncımız Olmak İsteyenler Konuya Cevap Vererek Kayıt Yaptırabilirler. (Dlive Kanal Linkinizi Yazmayı Unutmayın)

*Özel Mesaj Yoluyla Kabul Edilip Edilmediğiniz Sizlere Belirtilecektir ( Kabul Edilten Sonra Discord İletişime Geçilecektir )

Son Katılım Tarihi : 27 Ocak 23:59'da ( Bu Tarihte Seçilenler Belirlenecek ve Özelden İletişime Geçilecektir. )

Son düzenleme:

NightWishKsK

www.frienzko.net
Oyuncu
İsim:Gökhan
Öncelikle Selamlar Afrodit'i heyecanla bekliyoruz açıldığı gün itibari ile hergün mage pk farm upgrade olarak yayında olacağım umarım güzel eşit adaletli bir server olur şimdiden bütün arkadaşlarıma başarılar diliyorum 29 ocakta görüşmek üzere.

Son düzenleme:

EmreBeyKo

www.frienzko.net
Oyuncu
İsim : Emre
Dlive : https://dlive.tv/EmreBeyKo

Haftaiçi hergün en az 8 saat yayın -
Haftasonu hergün en az 10 saat yayın -

yayın kalitesi 1080p 60fps full hd olacaktır.

Dlive platformu üzerinde yayınları yeni başlamış bulunmaktayım. Twitch üzerinden canlı yayın yapmaktaydım ve dlive geçiş yaptım. Afrodit' ile bu heyecana sponsor yayıncı olarak katılmak isterim. Güzel adaletli bir server olması dilegiyle , 29 ocakta görüşmek üzere....

aykid00

www.frienzko.net
Oyuncu
İsim : Ayhan ARAS

Dlive platformu üzerinde yayına yeni başlamış bulunmaktayım. . Afrodit' ile bu heyecana sponsor yayıncı olarak katılmak isterim. Kalite kontrol edilmez üretilir ! Elimizden gelenin en iyisini yapmak ve sunmak için hazırız.. Asas clan olarak geliyoruz Farm - Upgrade - Ve farklı çekilişlerle Güzel adaletli bir server olması dilegiyle , 29 ocakta görüşmek üzere.... Katılımcı ve oyun içi herkese şimdiden başarılar ..

sezer59

www.frienzko.net
Oyuncu
1 Yıllık Üye
isim:Sezer kaya

Son düzenleme:

tnhn35

www.frienzko.net
Oyuncu
Öncelikle herkese merhabalar arkadaşlar.
FrienzKO ekibine böyle güzel bir platformda bizleri buluşturacağı için teşekkür ediyorum.
DLive.tv/MehmetBugraBektas adresinde sizlerle keyifli sohbetler,çekilişler,server hakkında detaylı incelemeler gibi yayınlarla birlikte olacağız. Sağlık personeli olduğumdan dolayı izinli günlerimde sizlerle birlikte yaklaşık 10 saatlik bir yayın yapacağız. Şimdiden bütün arkadaşlara keyifli vakitler geçirmeleri dileklerimle

KingBOAAA

www.frienzko.net
Oyuncu
27/Mehmet Ali Dülek

ALoneWoLves

www.frienzko.net
Oyuncu
İsim : CİHAN
Dlive : https://dlive.tv/CihanYILDIZ_KaLi

Haftaiçi hergün 24 saat yayın -
Haftasonu hergün 24 saat yayın -

Dlive platformu üzerinde yayınları yeni başlamış bulunmaktayım. Twitch üzerinden canlı yayın yapmaktaydım ve dlive geçiş yaptım. Afrodit' ile bu heyecana sponsor yayıncı olarak katılmak isterim. Güzel adaletli bir server olması dilegiyle , 29 ocakta görüşmek üzere....

LocustAviru

www.frienzko.net
Oyuncu
1 Yıllık Üye
Herkes e Merhaba Arkadaşlar Ben Hüseyin 31 Yaşındayım Herkes Troll Diye Bilir beni :)
LocustAviru/Dextiritiliy
FrienzKO Server i Afrodit Sunucusu ile Çılgınlar gibi sabahlara kadar FARM PK Keyfi ile Sizlerle Dlive da bu Heycana ortak olup Keyifli Seyirler Dilerim...

1080p 60 FPS Yayınlarımız

Kanalımı Takip Ederek Beni Destekleyebilir ve FrienzKO Çekilişlerine Katılabilirsiniz

Son düzenleme:

HuseyinAlbayrak

www.frienzko.net
Oyuncu
İsim hüseyin
yaş 19
Dlive link dlive.tv/huseyinalbayrakk
bol bol pk farm yayınları olucaktır

v3ys1534

www.frienzko.net
Oyuncu
Herkese merhabalar dostlar. Ben Ahmet 27 yaşındayım ve İstanbulda yaşıyorum
Dlive platformu üzerinde yayınlara yeni başlamış bulunmaktayım. Afrodit' ile bu heyecana sponsor yayıncı olarak katılmayı gönülden isterim.
Büyük bir teamimiz mevcut değil 3-4 arkadaş başlayacağız ve oyunda kendimize yeni arkadaşlar edinmeyi planlıyoruz.Yayında bol bol exp, pk , farm, upgrade, pazar ve sohbet muhabbet içeriği sunmayı planlıyorum. Şimdiden herkese iyi eğlenceler iyi oyunlar. Afrodit gel artık

suat35a

www.frienzko.net
Oyuncu
Öncelikle Hayırlı Olsun başarılar umarım herşey güzel olur
Yaş:28 Adım Soyadım Suat Tekin İzmirde Oturuyorum Genel olarak her sunucuda yayıncılık yaptım
Dlive:https://dlive.tv/SuatTekinnn
Arada Youtube:https://www.youtube.com/channel/UC2tklKKhmpQuEgVarfLsLCA
Yayın saatlerim genelde hergün bir aksilik olmaz ise günde 6 7 saat arası değişiyo bazen 24 saat yayın yapıyorum Herkese başarılar tekrardan hayırlı olsun

uTFu

www.frienzko.net
Oyuncu
https://hizliresim.com/HIQxja (Hız Testi)

Dlive Link : https://dlive.tv/utFU

Öncelikle Tüm Oyunculara Selamlar.
Oyundan yalnızca keyif almak üzere oynayan bir oyuncu ve yayıncıyım. Farklı yayın içerikleri ve User ile birlikte oyun oynamaya yönelik yayınlarım vardır.
Takipçilerim sadece Knight Online oyuncusu değildir. Yayın yapacacgım saatler farklılık gösterir.
Yayında Kullanılan Ses Programı : VoiceMater Banana
Yayın Yansıtma Programı : OBS Studio
Sponsor Yayıncılık : Yayıncınını Yayın Haklarını satın almaktır bunun farkında olarak yayın yapıyorum. Chatimde Chat Bot vs 1 Mod vardır.
Kc alayım değil zevk alayım mantığıyla yayın açıyorum Yönetim bana 2 adım atarsa bende yönetime 3 adım atarım :) ''Demire ne verirsen onu alırsın''

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt